Kemer Kekova Kemer 7 Gece 8 Gündüz Klimasız Mavi Tur

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Kemer Kekova Kemer 7 Gece 8 Gündüz Klimasız Mavi Tur

, Antalya / Kemer Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Mavi Turlar
 • Alt Kategori :
  7-gece-8-gündüz-mavi-tur, adrasan-mavi-tur, adrasan-tekne-turu, adrasan-turu, adrenalin, batık-şehir, batık-şehir-kano-turu, denizden-likya.yolu, eğlence, feribot-bileti, gece-topluca-denize-girme, gece-turu, gece-yemek-turu, gökkaya-koyu, günbatımı, hafta-sonu-turu, kano-adrenalin, kano-outdoor, karadan-ve-denizden-likya-yolu-turu, kaş-kano-turu, kaş-mavitur, kaş-mavi-yolculuk, kaş-scuba-diving, kaş-tekne-turu, kekova.mavi-tur, kekova.turu, kekova-adası, kekova-batık-şehir, kekova-deniz-kanosu, kekova-kano-turu, kekovamavitur, kekova-mavitur, kekova-mavi-yolculuk, kekovaolimpos.mavitur, kekova-scuba-dalış -turu, kekova-scuba-diving, kekova-tekne-turu, kemer-kekova-kemer-mavi-tur, kemer-kekova-mavitur, kemer-tekne-turu, kiralık de lüks tekne, kiralık lüks klimalı tekne, kiralık lüks tekne, kiralık motoryat, kiralık tekne, kiralık tekne adrasan, kiralık tekne antalya, kiralık tekne kaş, kiralık tekne kekova, kiralık tekne kemer, kiralık tekne olimpos, kiralık yelkenli, kiralıktekne-mavitur, kiralık-tekne-turu, klimalı-mavi-tur, klimalı-tekne-turu, konaklama, kültür-turu, likya.yolu-kayamezarı-turu, likya-mavitur, likya-mavi-tur, likyascuba-turu, likya-turu, likya-yolu, likya-yolu-mavi-tur, likya-yolu-turu, macera, mavi-mağara, mavitur, mavi-tur, mavi-tur-teknesi, mavi-yolculuk, maviyolculuk-fethiye-kekova-olimpos, mavi-yolculuk-kabin-kiralama, maviyolculuk-olimpos-kekova-fethiye, mavi-yolculuk-tekne-kiralama, meis-adası-mavi-tur, mymavitur, myra-liman-ağzı, noel-baba, olimpos, olimpos.kekova-fethiye-mavi-tur, olimpos.mavi-tur, olimposkekova.mavituru, olimpos-mavitur, olimpos-mavi-yolculuk, olimpos-tekne-turu, olimpos-turu, outdoor, simena-antik-kenti, st-nicholas-adası, su-sporları, şnorkel-dalış-turu, tekne-turu, trekking, tüplü-dalış-turu, yedi-adalar
 • Süre :
  7 Gün
 • Tur Günleri :
  Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi
 • Konaklama Türü :
  Teknede Tam Pansiyon
 • Türkçe Rehber :
  Var
 • Tekne Türü :
  Standart 8 kabin Gulet
 • Kabin Sayısı ve Özellikleri :
  İki kişilik
 • Kabin Standardı :
  İki bölümlü ; içinde duş, wc, çift kişilik yatak, dolap, pencere bulunur.
 • Tekne Barı :
  Var
 • Tekne Bar İçeriği :
  Alkollü, alkolsüz tüm içecekler servis ediliyor.
 • Tekne Personeli :
  3 kişi. 1 Kaptan, 1 Gemici, 1 Aşcı
 • Ücretsiz Yat Ekipmanları :
  Maske, Palet, Şnorkel, Olta takımları vb

TUR ROTASI : Kemer Setur Marina, Olympos Antik Kenti, Adrasan Koyu, Çayağzı Koyu, Noel Baba Kilisesi, Myra Antik Kenti, Andriake Antik Kenti, Gökkaya Koyu, Kekova Adası, Kekova Batık Şehri, Kale Köy, Simena Antik Kenti, Xantos-Patara Antik Kenti, Temiussa Antik Kenti, Üçağız Koyu, Finike Marina, Arykanda Antik Kenti, Limyra Antik Kenti, Ceneviz Limanı, Phaselis Antik Kenti, Phaselis Koyu, Sıçan Adası, Kemer Setur Marina,

2,100 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Kemer Kekova Kemer 7 Gece 8 Gündüz Klimasız Mavi Tur Kalkış: Antalya / Kemer Tur Tarihi : Süre : 7 Gün
Talep Gönder
İki kişilik kamarada , KİŞİ BAŞI tam pansiyon tur bedeli
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
21/10/2021-31/10/2021
2,100 TL
(12-12) 2,100 TL
(12-12) 2,100 TL
(12-12) 2,100 TL
İki kişilik kamarada , TEK KİŞİ tam pansiyon tur bedeli
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
21/10/2021-31/10/2021
3,360 TL
(12-12) 0 TL
(12-12) 0 TL
(12-12) 0 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler :

 • Tam Pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğlen yemeği, 5 çayı kek-bisküvi servisi ve akşam yemeği.
 • Liman masrafları ve vergileri.
 • Palamar ücretleri.
 • Mürettebat servisi.
 • Kullanma suyu.
 • Dizel ve benzin.
 • Nevresim takımları ve banyo havlusu.
 • Transit Log ve çıkış işlemleri.
 • Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı
 • Yat sigortası ( Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. )

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler yat barında satılmaktadır.
 • Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler kahvaltı ve 5 çayı haricindeki diğer zamanlarda ücretlidir.
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları.
 • Havaalanı transferleri.
 • Geç kalan bir yolcunun yata ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır.

Kemer Kekova Kemer STANDART 7 Gece 8 Gündüz Mavi Turu ; CUMA, CUMARTESİ, PAZAR ve PAZARTESİ günleri vardır . Tur;   gün içinde sabah saat 11:30' da başlayıp, yedi gece sonra sabah kahvaltısından sonra biter. Turkuaz sularda denizin keyfini doya doya yaşayacağınız bu turda heyecanı bol bir aktivite sizi bekler. Kaptan, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir. 

12 KÜÇÜK ÇOCUK ALINMAZ. ÇOCUK İNDİRİMİ YOKTUR. BU TURDA KABİNDE TEK KİŞİ KONAKLAMASI YOKTUR. TEK KİŞİ KALAN %60 FAZLA ÖDEME YAPAR.

MAVİ TUR MÖNÜSÜ

1.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: -

Öğle Yemeği….….: -

Akşam yemeği….: Hafif bir sebze yemeği , patates püresi , pilav, salata, taze meyve,

2.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: Yoğurtlu karışık sebze kızartması , etli bezelye , salata

Akşam yemeği….: Balık , salata , meyve ,

3.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz peynir, zeytin , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: İzmir köfte, makarna, salata

Akşam yemeği….: Kızarmış tavuk, pilav, salata, meyve,

4.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: Patlıcan oturma, makarna, cacık veya salata,

Akşam yemeği….: BBQ, makarna, salata, meyve,

5.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: Biber dolması, makarna, salata

Akşam yemeği….: Et sote, pilav, sebze köftesi, salata,

6.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: Etli taze fasulye, pilav, salata

Akşam yemeği….: Tas kebap, salata, meyve,

7.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: Fırında makarna, sebze türlüsü, cacık

Akşam yemeği….: Musakka, pilav, salata, meyve,

8.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: -

Akşam yemeği….: -

Tur Programı

1.Gün: ANTALYA veya KEMER
Antalya veya Kemer'de saat 15.30’dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Antalya veya Kemer’de yapılır.

2. Gün: OLYMPOS – ADRASAN ÇAVUŞ KOYU
Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne ile ilgili bilgiler verilir. Olympos Antik şehrine hareket edilir. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Konumunun elverişliliği nedeniyle korsanların barınağı olan Olympos; bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metrelik muhteşem sahili, endemik bitkileri ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri ile bütün dünya tarafından bilinmektedir. Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra, akşam yemeği ve geceleme için Adrasan Çavuş Koyu'na gidilir.

3. Gün: DEMRE – ÇAYAĞZI – GÖKKAYA KOYU
Sabah erken saatlerde Demre'ye hareket edilir. Çayağzı’nda kahvaltının ardından Bizans Dönemi'nde yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan Piskopos Noel Baba ve bir Likya kenti olan Myra Harabeleri gezisine katılabilirsiniz. Bu opsiyonlu kara turundan sonra hareket eden yatımız Gökkaya Koyu'na ulaşır. Akşam yemeği ve geceleme için demirleme bu koyda yapılır.

4. Gün: TERSANEÜÇAĞIZ
Sabah kahvaltıdan sonra Batık Şehir'in üzerinden seyre çıkılır. Öğle yemeği ve yüzme molası Tersane Koyu'nda verilir. Akşam yemeği ve geceleme için Üçağız'a demirlenir. Arzu ederseniz, opsiyonlu olarak düzenlenebilen öğle yemekli Kaş-Saklıkent gezisine katılabilirsiniz.

5. Gün: SİMENAKEKOVA
Üç Ağız Koyu'nda kahvaltı yapıldıktan sonra Simena’ya hareket edilir. Simena’da, 300 kişilik tiyatro kalıntıları ve Ceneviz Kalesi’ni gezme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme için ise Kekova'ya gidilir.

6. Gün: PORTO CENEVİZ LİMANI – PHASELİS
Sabah erken hareketle Ceneviz Limanı'na ya da Sazak Koyu'na gelinir. Öğle yemeğinin ardından Phaselis Koyu'na demirlenir. Phaselis; M.Ö VII. yüzyılda Rodosluların Kolonisi olarak kurulmuştur. Geçimini denizden sağlayan Phaselis, 3 ayrı doğal koya sahiptir. Antikçağda parfüm ticareti ile ünlüdür. Arzu eden konuklarımız zengin eserlerin bulunduğu, sahildeki antik kenti gezebilir. Akşam yemeği ve geceleme ise bu güzel koyda yapılır.

7. Gün: AYIŞIĞI KOYU – KEMER veya ANTALYA
Yüzme molası için Ayışığı Koyu'na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme Kemer veya Antalya’da yapılır. Antalya; Paleolitik dönemden itibaren yerleşime açık olmuştur. M.Ö.7 yy' da Lidyalılar, M.Ö 456'da Persler, M.Ö. 333'te İskender'in egemenliğinde bulunmuş; İskender'in ölümünden sonra Bergama Kralı Attalos zamanında Attaleia isminde yeni bir kent kurulmuştur. Şehir, M.S.1207'de Selçuklular tarafından alınmıştır. Şehir merkezindeki en önemli eserler; Hadrianus Kapısı, Kale Kapısı, Saat Kulesi, Şehir Surları, Kale İçi, Kesik Minare, Antalya Arkeoloji Müzesi ile şehrin sembolü sayılan Yivli Minare Camisi'dir.

8. Gün: KEMER veya ANTALYA
Kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

 • Deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, konukların emniyeti ve rahatı için Mymavitur tur programında değişiklikler yapabilir.

Tur Haritası

Ulaşım

Tekneye ulaşım için ; 

Tüm konuklar Kemer Marina'ya geleceklerdir. Kemer Marina'ya ulaşım için ; hava ulaşımıyla gelenler Havaş veya Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Kemer servislerine bineceklerdir.  Kara ulaşımı ile gelenler ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Otogarı'nda Kemer'e yoğun ulaşımı ile karşılaşacaklardır.Her iki ulaşım ise Marina'ya bağlantılıdır.

Yanınızda Olması Gerekli Malzemeler Listesi :

Tekneye gelirken rahat etmeniz için yumuşak bir seyahat valizi ile geliniz.  En az  2 adet mayo, güneş kremi, koruyucu kremler,  geceleri soğuk olma ihtimaline karşı uzun kollu giyecek, kamera veya fotoğraf makinesi, plaj havluları, güneş gözlüğü, kitaplarınız, dergilerinizi unutmayın. Kara yürüyüşleri için spor ayakkabısı iyi olur. Teknede ayakkabı giyilmesine izin verilmez o yüzden arzu edilirse sadece teknede giyilmek üzere lastik tabanlı ayakkabınızıda yanınızda getirebilirsiniz.

Teknelerin Özellikleri :

 • Kesin Hareketli Kabin Kiralama operasyonlarında 17 m. ile 30 m. uzunlukta, 6 ila 8 kabinli, direk donanımına sahip olan, geleneksel güneybatı ege yapımı standart ahşap yatlar kullanılır.
 • Kabinler 2 kişiliktir. Genellikle çift kişilik yataklar vardır.
 • Her kabinde özel duş /wc , lomboz (pencere), küçük elbise dolabı, 2 kişi için pike, battaniye, el ve yüz havlusu, iki adet yastık bulunur. Tuvaletler ev tipi sifonludur.
 • Teknenin yolcu kapasitesine uygun sayıda can yelekleri, küçük bot gibi güvenlik teçhizatları mevcuttur.
 • Yatların ebatlarına göre minimum 2, maksimum 5 personel bulunur.
 • Elektrik tesisatı 12 volt ya da 24 volt'tur. Jeneratör akşam üstü ortalama yarım saat çalışır. Limanlarda demirli durumdayken 220 volt olanağı vardır.
 • Tekneler sigortalıdır fakat kişisel seyahat sigortanızı da yaptırmanızı tavsiye ederiz.
 • Bu yatlarda yolcu kapasitesine uygun ebatlarda yemek masası, yeterli sayıda güneşlenme yatakları, tente altı gölgelik alanlar ve salon bulunur.
 • Sıcak- soğuk kullanma suyu için yeterli miktarda su tankları ve tesisatı vardır.
 • Duş / wc suları için yeterli miktarda pis su tankları ve tesisatı bulunur.
 • Yatlarda hazırlanacak yemekler için gerekli teçhizata sahip mutfak bulunur. Kumanya ve içeceklerin soğutulması için gerekli buzluklar ve soğutma gereçleri bulunur.
 • Yatlarda, konukların kullanımına yönelik basit olta takımları, palet ve şnorkel bulunur.

İletişim

© 2021