Fethiye Kekova Fethiye 7 Gece 8 Gündüz Mavi Tur

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Fethiye Kekova Fethiye 7 Gece 8 Gündüz Mavi Tur

, Fethiye Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Mavi Turlar
 • Alt Kategori :
  7-gece-8-gündüz-mavi-tur, adrenalin, batık-şehir, batık-şehir-kano-turu, bütün-gün-outdoor, eğlence, fethiye-göcek-mavi-tur, fethiye-kekova-olimpos-mavi-tur, fethiye-mavi-tur, fethiye-tekne-turu, fethiye-yat-limanı, gece-topluca-denize-girme, gemile-adası, gemiler-koyu, gökkaya-koyu, günbatımı, gün-batımı-izleme, hafta-sonu-turu, kano-adrenalin, kano-outdoor, karacaören-adası, karadan-ve-denizden-likya-yolu-turu, kaş-kano-turu, kaş-limanağzı, kaş-mavi-tur, kaş-mavi-yolculuk, kaş-scuba-diving, kaş-tekne-turu, kekova.mavi-tur, kekova.turu, kekova-adası, kekova-batık-şehir, kekova-deniz-kanosu, kekova-kano-turu, kekova-mavi-yolculuk, kekova-scuba-dalış -turu, kekova-scuba-diving, kekova-tekne-turu, kelebekler-vadisi, konaklama, kuleli-koyu, kültür-turu, likya-mavi-tur, likya-turu, likya-yolu, macera, mavi-mağara, mavi-tur, mavi-tur-teknesi, mavi-yolculuk, maviyolculuk-fethiye-kekova-olimpos, maviyolculuk-olimpos-kekova-fethiye, mymavitur, myra-liman-ağzı, noel-baba, olimpos, olimpos.kekova-fethiye-mavi-tur, olimpos.mavi-tur, olimpos-mavi-yolculuk, olimpos-tekne-turu, olimpos-turu, outdoor, ölüdeniz, ölüdeniz-mavi-tur, ölüdeniz-tekne-turu, samanlık-koyu, simena-antik-kenti, st-nicholas-adası, tekne-turu, trekking, turunç-pınarı-koyu
 • Süre :
  7 Gün
 • Kapasite :
  16 konuk, 3 personel
 • Tur Günleri :
  Evet
 • Konaklama Türü :
  Teknede Tam Pansiyon
 • Türkçe Rehber :
  Var
 • Erken rezervasyon :
  Var
 • Tekne Türü :
  Standart 8 kabin Gulet
 • Dalış Malzemeleri :
  Evet
 • Kabin Sayısı ve Özellikleri :
  İki kişilik
 • Kabin Standardı :
  İki bölümlü ; içinde duş, wc, çift kişilik yatak, dolap, pencere bulunur.
 • Tekne Barı :
  Var
 • Tekne Bar İçeriği :
  Alkollü, alkolsüz tüm içecekler servis ediliyor.
 • Tekne Personeli :
  3 kişi. 1 Kaptan, 1 Gemici, 1 Aşcı
 • Tur Rotası :
  Fethiye Kekova Fethiye
 • Ücretsiz Yat Ekipmanları :
  Maske, Palet, Şnorkel, Olta takımları vb
 • Müze - Ören Yeri giriş ücreti :
  Kişi kendisi ödüyor. Yaklaşık 30-40.-TL. Fiyatlara dahil değil
 • Tekne Sınıfı :
  Standart Gulet
 • Tekne Kiralama Süresi :
  7 Gece 8 Gündüz
 • Ekstra Turlar :
  Dalış, Yamaç Paraşütü, Deniz Kanosu
 • Kabin Tipi :
  Standart

TUR ROTASI : Fethiye Yat Limanı, Turunç Koyu, Karacaören, Ölüdeniz Bölgesi, Gemiler (St. Nicholas) Adası, Kelebekler Vadisi, Fırnaz Koyu, Kalkan , Hidayet Koyu , Kaş Yat Limanı , Sıçak Koyu, Akvaryum Koyu, Batık Şehir Kekova, Simena Kalesi, Korsan Mağarası , Gökkaya Koyu, Andriake Limanı, Gökkaya Koyu, Batık Şehir Kekova, Simena Kalesi, Akvaryum Koyu, Sıçak Koyu , Hidayet Koyu , Kaş Yat Limanı , Kalkan , Fırnaz Koyu, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz Bölgesi, Gemiler (St. Nicholas) Adası, Turunç Koyu, Küçük Samanlık Koyu, Fethiye Yat Limanı,

6,742 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Fethiye Kekova Fethiye 7 Gece 8 Gündüz Mavi Tur Kalkış: Fethiye Tur Tarihi : Süre : 7 Gün
Talep Gönder
İki kişilik kamarada ; KİŞİBAŞI tam pansiyon tur bedeli
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
06/10/2022-30/10/2022
6,742 TL
(6-6) 6,742 TL
İki kişilik kamarada ; TEK KİŞİ tam pansiyon tur bedeli
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
06/10/2022-30/10/2022
10,788 TL

Fiyata Dahil Olanlar

 

 • Tam Pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğlen yemeği, 5 çayı kek-bisküvi servisi ve akşam yemeği.
 • Liman masrafları ve vergileri.
 • Palamar ücretleri.
 • Mürettebat servisi.
 • Kullanma suyu.
 • Dizel ve benzin.
 • Nevresim takımları ve banyo havlusu.
 • Transit Log ve çıkış işlemleri.
 • Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı
 • Yat sigortası ( Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Fiyata Dahil Olmayanlar

 

 • Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler yat barında satılmaktadır.
 • Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler kahvaltı ve 5 çayı haricindeki diğer zamanlarda ücretlidir.
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları.
 • Havaalanı transferleri.
 • Geç kalan bir yolcunun yata ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır.                                          
 • Yolcularımız atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler.(Bunlar teknede satılmamaktadır)

Fethiye Kekova Olimpos 7 Gece 8 Gündüz Mavi Turu ; CUMARTESİ günleri vardır . Tur;   gün içinde sabah saat 11:30' da başlayıp, üç gece sonra sabah kahvaltısından sonra biter. Üç gece dört gün süren  ve turkuaz sularda denizin keyfini doya doya yaşayacağınız bu turda heyecanı bol bir aktivite sizi bekler. Kaptan, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir. BU TURDA KABİNDE TEK KİŞİ KONAKLAMASI % 60 TUTARINDADIR. 

Hareket Yeri : Fethiye Beton İskele,

Hareket Saati: 14:30

Tur, belirtilen tarihte sabah 11:30'da başlayıp, üç gece dört gün sonra sabah kahvaltısından sonra biter. Üç gece dört gündüz süren  ve turkuaz sularda denizin keyfini doya doya yaşayacağınız bu turda heyecanı bol bir aktivite sizi bekler. Kaptan, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.

MAVİ TUR MÖNÜSÜ (Örnektir )

1.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: -

Öğle Yemeği….….: -

Akşam yemeği….: Hafif bir sebze yemeği , patates püresi , pilav, salata, taze meyve,

2.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: Yoğurtlu karışık sebze kızartması , etli bezelye , salata

Akşam yemeği….: Balık , salata , meyve ,

3.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz peynir, zeytin , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: İzmir köfte, makarna, salata

Akşam yemeği….: Kızarmış tavuk, pilav, salata, meyve,

4.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Tur Programı

1. Gün:  Karacaören Koyu & Karacaören Adası & Aziz  Nikolas Adası

Sabah saat 11:30 da tekneye biniş , hoşgeldiniz ve tanışma kokteyli.  Fethiye Yat Limanı'ndan çıkıldıktan sonra Karacaören Koyu ve Karacaören Adası civarında öğlen yemeği.  Buradan Aziz  Nikolas Adası'nda geçip, isteyenlerin eski yerleşimlerin arasında gezebileceği isteyenlerin ise yüzebileceği harika bir yere geliyoruz.  Su sporlarının yaygın olduğu bu bölgede  beş çayı , akşam yemeği ve gecelemeyi yapıyoruz (1.Gece).

2. Gün:  Fırnaz Koyu / Kalkan & Kaş Yat Limanı & Sıçak Koyu & Aperlai Antik Kenti

Sabaha karşı hareket - Fırnaz Koyu / Kalkan da kahvaltı - Hidayet Koyu'nda yüzme molası. Antik çağda adı Antipellos olan Kaş'ın Yat Limanı'nda öğle yemeğimizi yiyoruz. Çarşı içinde kısa bir öğle yürüyüşünün ardından Kekova Bölgesi'nin sakin koyu Sıçak Koyu'na hareket ediyoruz. Kıyının yukarısında Aperlai Antik Kenti var. Bölgenin en etkileyici yerlerinden Akvaryum Koyu'nu geçip, uygun yerde yüzme molası ve çay saatini Kekova'ya gelmeyi karşılıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme burada(2.Gece).

3. Gün: Kekova & Batık Kent & Simena (Kale Köyü ) & Korsan Mağarası & Gökkaya Koyu

Sabah kısa bir yolculuktan sonra Akvaryum Koyu'nda kahvaltıyı yapıp , turkuaz  denizde soluğu alıyoruz. Zorla çıktığımız tekneden etkileyici ve şaşırtıcı güzelliği ile önce Batık Şehir Kekova , ardından ise Simena (Kale Köyü'nde) da demir atıyoruz.  Simena Kalesi'nde öğle yemegi ve kaleye gezinti unutulmaz anılarımız oluşturacak.  Korsan Mağarası'nda yüzme molası, Gökkaya Koyu'nda su sporları, denize girme, akşam yemeği turun ve günün en güzel anılarını oluşturmakta. Akşam sadece yat yolcularının gidebileceği (tercihe bağlı)  Disko Smugglers Inn de eğlence var(3.Gece).

4. Gün: Andriake Limanı & Myra Antik Kenti & Demre Noel Baba

Kısa bir yolculuktan sonra Andriake Limanı'nda kahvaltı , yüzme molası. İsteyen Konuklarımız için Demre Noel Baba ile Myra Antik Kentini gezme için karaya çıkabilirler. Akşam yemeği ve geceleme Andriake Limanı’nda(4.Gece).

5. Gün:  Kekova & Batık Kent & Korsan Mağarası & Gökkaya Koyu

Sabah saat 13:00'de tekneye biniş , hoşgeldiniz ve kamaralara yerleşim. Demre Yat Limanı'nın olduğu Çayağzı bölgesinden çıkıldıktan sonra Korsan Mağarası'nda yüzme molası ve öğle yemeği. Buradan bölgenin ve turun en güzel noktası Gökkaya koyunda bulunan adalar arasında yüzme, su sporları ve beş çayı molası. Akşam yemeğide burada ama sadece yat yolcularinın gidebilecekleri Disko Smugglers Inn'de eğlence bizi bekliyor. Demirleyip geceliyoruz(5.Gece).

6. Gün:  Akvaryum Koyu & Batık Kent & Simena (Kale Köyü ) & Kalkan Fırnaz Koyu

Sabah kısa bir yolculuktan sonra Akvaryum Koyu'nda kahvaltıyı yapıp , turkuaz denizde soluğu alıyoruz. Zorla çıktığımız tekneden etkileyici ve şaşırtıcı güzelliği ile önce Batık Şehir Kekova , ardından ise Simena (Kale Köyü'nde) da demir atıyoruz. Simena Kalesi'nde öğle yemegi ve kaleye gezinti unutulmaz anılarımız oluşturacak. Akvaryum Koyu'nda kahvaltı, denize girme - Batık şehir Kekova - Simena Kalesi'nde öğle yemeği ve kaleye gezinti. Zamana bağlı olarak Kaş'da kısa bir mola ve elimizi Kalkan'a uzatıyoruz.  Kalkan /Fırnaz Koyu'nda yüzme molası ve yıldızların altında akşam yemeği. Gecelemeyi uygun bir koyda yapıyoruz(6.Gece).

7. Gün:  Kelebekler Vadisi & Ölüdeniz & Aziz Nicolas Adası

Sabah çok erken hareket edip ve kahvaltıyı Kelebekler Vadisi'nde yapıyoruz. Yüzme molasında suya girenleri ikna edip, Ölüdeniz ve Aziz Nicolas Adası'nın oldu yere geliyoruz. Buraya daha önce niye gelmedik diyenleri duyuyoruz . Burası , yani Aziz Nikolas Adası'nda geçip, isteyenlerin eski yerleşimlerin arasında gezebileceği isteyenlerin ise yüzebileceği harika bir yere geliyoruz. Su sporlarının yaygın olduğu bu bölgede beş çayı , akşam yemeği ve gecelemeyi yapıyoruz(7.Gece).

8. Gün: Sabah çok erken Fethiye Limanı'na gelip 8:30 gibi kahvaltımızı yapıp teknemize, kaptan ve mürettebatimiza hoşçakal diyor ve güzel anılarla ayrılıyoruz.

• Turun rotası hava koşulları ve teknede uygun ortama göre ortaklaşa, kaptan tarafından değiştirilebilinir.

Ulaşım

Tekneye ulaşım için ; Tüm konuklar Fethiye Belediye Marina'ya geleceklerdir. Fethiye Marina'ya ulaşım için ; hava ulaşımıyla gelenler Havaş veya Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin Fethiye servislerine bineceklerdir.  Kara ulaşımı ile gelenler ise Fethiye Otogarı'na , oradanda Fethiye Belediye Marina'ya yoğun ulaşımı ile karşılaşacaklardır.Bölgeye gelince ofisimizi mutlaka aramanız gerekmektedir.

Teknelerin Özellikleri :

 • Kesin Hareketli Kabin Kiralama operasyonlarında 17 m. ile 30 m. uzunlukta, 6 ila 8 kabinli, direk donanımına sahip olan, geleneksel güneybatı ege yapımı standart ahşap yatlar kullanılır.
 • Kabinler 2 kişiliktir. Genellikle çift kişilik yataklar vardır.
 • Her kabinde özel duş /wc , lomboz (pencere), küçük elbise dolabı, 2 kişi için pike, battaniye, el ve yüz havlusu, iki adet yastık bulunur. Tuvaletler ev tipi sifonludur.
 • Teknenin yolcu kapasitesine uygun sayıda can yelekleri, küçük bot gibi güvenlik teçhizatları mevcuttur.
 • Yatların ebatlarına göre minimum 2, maksimum 5 personel bulunur.
 • Elektrik tesisatı 12 volt ya da 24 volt'tur. Jeneratör akşam üstü ortalama yarım saat çalışır. Limanlarda demirli durumdayken 220 volt olanağı vardır.
 • Tekneler sigortalıdır fakat kişisel seyahat sigortanızı da yaptırmanızı tavsiye ederiz.
 • Bu yatlarda yolcu kapasitesine uygun ebatlarda yemek masası, yeterli sayıda güneşlenme yatakları, tente altı gölgelik alanlar ve salon bulunur.
 • Sıcak- soğuk kullanma suyu için yeterli miktarda su tankları ve tesisatı vardır.
 • Duş / wc suları için yeterli miktarda pis su tankları ve tesisatı bulunur.
 • Yatlarda hazırlanacak yemekler için gerekli teçhizata sahip mutfak bulunur. Kumanya ve içeceklerin soğutulması için gerekli buzluklar ve soğutma gereçleri bulunur.
 • Yatlarda, konukların kullanımına yönelik basit olta takımları, palet ve şnorkel bulunur.

 

İletişim

© 2022