Kapadokya At Binme Turu

Kapadokya At Binme Turu  /  

Kapadokya, Göreme Çıkışlı

Şehrin gürültü ve stresinden uzak doğa ile baş başa programımızda profesyonel bir rehber eşliğinde tur tercihinize göre; ister kısa süreli saatlik, ister tam gün, isterseniz gün batımında hatta isterseniz gün doğumunda balonlar ile beraber Kılıçlar Vadisi, Meskendir Vadisi, Güllü dere, Kızıl çukur veya Aşk Vadisini at sırtında eski dönemlerdeki gibi deneyimleyebileceksiniz.

  • Kesin Hareketli günlük tur operasyonlarında TURLARIMIZDA PROFESYONEL REHBERLER ile TUR YAPILIR.
  • Rehber tur öncesi zaman yapılacak işlemleri ve hareket planını açıklar.
  • Turlar sigortalıdır fakat kişisel seyahat sigortanızı da yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Tur Programı

Kapadokya At Turu Programı

Yaklaşık 250 kilometrekarelik bir alanı, NevşehirKırşehirNiğdeAksaray ve Kayseri illerini kaplayan, Pers dilinde Kapadokya Krallığı, Katpatuka yani ‘Güzel Atlar Ülkesi’ olarak adlandırılmıştır.

Güzel atlar ülkesinin muhteşem vadilerinde ata binmekten daha heyecan verici ne olabilir ki. Kapadokya'nın farklı bir gezegeni andıran büyüleyici atmosferini at sırtında keşfetmeyi tanımlamak gerçekten zor olacaktır.

Tur Detayı

Her yönden eşsiz bir doğal güzelliğe ve tarihe sahip Kapadokya, peri bacaları, üzüm bağları, kaya kiliseler, volkanik kaya oluşumları ile çevrelenmiş vadilerinde ata binmek size eşsiz bir anılar katacaktır. Şehrin gürültü ve stresinden uzak doğa ile baş başa programımızda profesyonel bir rehber eşliğinde tur tercihinize göre; ister kısa süreli saatlik, ister tam gün, isterseniz gün batımında hatta isterseniz gün doğumunda balonlar ile beraber Kılıçlar Vadisi, Meskendir Vadisi, Güllü dere, Kızıl çukur veya Aşk Vadisini at sırtında eski dönemlerdeki gibi deneyimleyebileceksiniz.

 

Kısa Program

Standart Tur

Gün doğumu veya gün batımı tercih edilebilir

Lüks Tur

Rotamız

Göreme Kılıçlar Vadisi

Kız Kilisesi

Güllü Vadi ve Kızılçukur Panaroma

Göreme Kılıçlar Vadisi

Kız Kilisesi

Güllü Vadi ve Kızılçukur Panaroma

Kılıçlar Vadisi, Güllüdere Vadisi, Rose(Kırmızı) Vadi, Çavuşin Kasabası, Mantar Vadisi, Aşk Vadisi

Süre

45 - 60 Dakika

105 - 120 Dakika

165 - 180 Dakika

Güzel Atlar Diyarı” olarak bilinen Kapadokya’yı at sırtında keşfetmek çok güzle bir fikirdir. Gerçek Türk süvarileri eşliğinde Göreme ve çevresini Anadolu ve Arap atları ile bu benzersiz yeryüzü şekillerini keşfedin. At turumuz Kapadokya’nın Göreme kasabasındaki at çiftliğinde başlar ve tur programına dâhil olan bölgenin ünlü vadileri at üzerinde gezilerek tekrar başlangıç noktasına dönülür.

Kapadokya AT Turu programlarımız, misafirlerimizin Binicilik Merkezimize transferleri ile başlar. Kısa bir brifing sonrası, misafirlerimiz için en uygun at seçimini yaptıktan sonra, program atlı rehberlerimiz nezaretinde başlar.

Çok iyi bir binici olmanıza gerek yok, hatta bu ilk deneyiminiz olabilir. Uzman personel size hatta çocuklarınıza liderlik ederken siz de, Kapadokya’nın gizli yollarını keşfetmeye devam edeceksiniz. Kapadokya At turlarına saatlik yada günlük katılabilirsiniz. Araçların giremediği patika yollarda vadi uzantılarında, peri bacalarının etrafında ve yemyeşil köy bağları arasında atlar ile gezinebilirsiniz.

At turunda; Kılıçlar Vadisi, Meskendir Vadisi, Rose Valley, Aşk Vadisi, Zemi Valley ve Güvercinlik Vadisi gibi Kapadokya’nın en güzel vadilerini yakından görürsünüz. Her güzergahta farklı yapılardaki peri bacalarına rastlarsınız.

At turu ile alakalı 1, 2, 3  saatlik veya tam günlük paket seçebilirsiniz. Tam günlük paketlerde öğle yemeği içecekler hariç olarak fiyatlara dâhildir.

Sizde kendinize ve sevdiklerinize en uygun paketi seçerek Kapadokya’daki muhteşem vadileri at üzerinde görerek unutulmaz bir macera yaşayın.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

Turla ilgili olarak ;

  • Güvenlik ekipmanları (Kask ve bone)
  • Konakladığınız otelden alınış ve bırakılış
  • Rehberlik
  • Sigorta
  • Vergiler

Fiyata Dahil Olmayanlar

  • Kişisel Harcamalar
  • Zorunlu Olmayan Bahşişler

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Transfer  ile otellerden alınma zamanı ; 08:30 ve 15:00

Geniş bilgi için MyMavitur ofisini (0252 612 00 39) arayabilirsiniz.

Ödeme

Programa 24 saat kala süre içerisinde gerçekleştirilen iptallerde tahsil edilen toplam tutarın %25’lik kısım iade edilir. Mücbir sebepler hariç aksi takdirde bu tutar cezai şart olarak iadesiz olarak işleme alınacaktır.

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster
© 2023