Fethiye Türk Hamamı Jakuzi ve Masaj Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Fethiye Türk Hamamı Jakuzi ve Masaj Turu

, Fethiye Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Fethiye Günlük Turlar
 • Alt Kategori :
  günlük-tur, kültür-turu
 • Süre :
  Günübirlik

TUR ROTASI: Hamam, kese köpük, sauna, buhar odası, tuz odası,jakuzi ve 30 dakika klasik masaj bir arada.

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Fethiye Türk Hamamı Jakuzi ve Masaj Turu Kalkış: Fethiye Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Tur saat 10:00' de başlayıp, 22:30' da biter.

 • Otellerden alınma servisi,
 • Sigorta bedeli,
 • Balık veya tavuk ağırlıklı yemek, salata ve meyve,
 • Tur bedeli,
 • Ofisden otele dönüş servisi,

Fiyata Dahil Olmayanlar

Spa merkezimizde ; alkollü alkolsüz içeceklerin satışı yapılmaktadır. 

Masaj Terapisi: Çeşitli sağlık sorunları ve stresten kaynaklı gerginlik için uygulanan, birçok tekniğin birleşimi ile oluşturduğumuz mix masaj paketlerimiz ile rahatlamanın keyfini çıkaracaksınız.

Hamam: Geleneksel ünlü Türk hamamımızda hem yorgunluğunuzu atacak hemde isterseniz dostlarınızla birlikte keyif dolu anlar yaşayacaksınız.

Sauna: Sauna, romatizmadan uyku bozukluğuna gerginlikten depresif sıkıntılara kadar, birçok konuda sağlığımız ile ilgili problemlere karşı iyileştirici ve tedaviye yardımcı olacak şekilde etki göstermektedir.

Buhar Odası: Buhar banyosu, vücut toksinlerinden arınmanın en basit yolu olarak düşünülmüştür. Bu yolla cildin gözenekleri açılır, milyonlarca ter bezesi salgılama yapmaya başlar, vücut ürettiği metabolik maddeleri ve diğer atıkları dışarı atar..

Tuz Odası: Kaya tuzunun, yeraltındaki tuz mağaraları ile aynı özel mikro iklim koşullarını oluşturduğu Tuz Odamızda, sağlıklı insanlarda stres atıcı özellikleri taşıması yanında, cildin yenilenmesi, antioksidan ve anti-aging gibi etkileri bulunmaktadır.

Kese & Köpük: Vücudumuzun salgılamış olduğu ter yüksek miktarda toksik atık içerir. Kötü vücut kokusu ve yapışkan ter, bedendeki yoğun toksinlerin işaretidir. Kese & köpük masajı ile zararlı toksinlerin vücuttan atımı sağlanır. Cilt üzerindeki ölü derinin alınması sonucu gözenekler açılır, cilt canlılık ve parlaklık kazanır.

Tayland Thai Masajı: Thai masajı, temel yapısını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu bu masajda çoğunlukla bası ve germe hareketleri yapılmaktadır. Giyinik olarak yarı sert bir zeminde yapılamaktadır. Thai masajı, altmış çeşit germe, çekme, esnetme ve bası hareketleri uygulanabilen bu masaj bir buçuk saatten dört saate kadar sürebilen bir zaman diliminde yapılıp, masaj sırasında kişide her ne kadar rahatsızlık uyandırmaktaysa da uygulama sonrasında ciddi derecede fark edilebilir bir rahatlama olmaktadır.

Aroma Terapi Masajı: Ayaklar vücudumuzun aynasıdır prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve uzak doğu geleneksel tıbbının değişilmez bir parçasını oluşturan bu masajda ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanmaktadır. Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil eder. Refleksoloji, bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar. Ayakta belli noktalara kişinin verdiği tepkiler göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır.

Refleksoloji ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan baskı, stresin azalmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücut fonksiyonlarının normale dönmesi ile insana rahatlama hissi veren bir yöntemdir.

Tur Programı

Ulaşım

Fethiye içinde bulunan KONAKLAMA YERİNİZDEN ÜCRETSİZ OLARAK ALIP, TUR BİTİMİNDE SİZİ AYNI YERE BIRAKIYORUZ. 

Servis alınan noktalar ;

 • Çalış,
 • Fethiye Merkez,
 • Karagözler, Ovacık,
 • Hisarönü,
 • Ölüdeniz Bölgeleri ile
 • Fethiye Otogar içinde yer alan Mymavitur Merkez Ofisi'ninönünde yapılmaktadır. Herhangi bir sorunuz için , Mymavitur Merkez Ofisi'ni 0252 612 00 39 ' u arayabilirsiniz.

İletişim

© 2020