Fethiye Atv Quad Safari Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Fethiye Atv Quad Safari Turu

, Fethiye Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Fethiye Günlük Turlar
 • Alt Kategori :
  adrenalin, atvölüdeniz, atv-quad-turu, atv-safari-turu, atv-turu, bütün-gün-outdoor, eğlence, fethiyeatv, fethiye-atv, fethiye-atv-turu, fethiye-safari-turu, gemile-adası, gemiler-koyu, günbatımı, gün-batımı-izleme, günlük-tur, hafta-sonu-turu, kano-adrenalin, kano-outdoor, karacaören-adası, karadan-likya-yolu, karadan-ve-denizden-likya-yolu-turu, kayaköy-at-turu, kayaköyatv, kayaköy-atv-turu, kayaköy-likya-kampı, kültür-turu, levissi-likya-kampı, likya-yolu, likya-yolu-turu, macera, outdoor, ölüdeniz-günlük-tekne-turu, ölüdeniz-mavi-tur, ölüdeniz-paragliding, ölüdeniz-tekne-turu, ölüdeniz-yamaç-paraşütü, st-nicholas-adası
 • Süre :
  Günübirlik
 • Tur Günleri :
  Var
 • Konaklama Türü :
  Günlük tur
 • Ulaşım Aracı :
  Ücretsiz servis
 • Türkçe Rehber :
  Var
 • Fiyata Dahil Turlar :
  Rehberlik, Orman İçi Tur Rotası Tamamlama,
 • Transfer :
  Otel - ATV Konvoyu - Otel
 • Outdoor Türü :
  Evet.
 • Müze - Ören Yeri giriş ücreti :
  Müşteri tarafından ödenir.
 • Öğle Yemeği :
  Tur ücreti içinde var. Tavuk, balık veya köfte yanında makarna, salata ve meyve sunulur.

TUR ROTASI : Fethiye, Trafiğe Kapalı Alan, Kayaköy, Gemiler Koyu, Fethiye

225 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Fethiye Atv Quad Safari Turu Kalkış: Fethiye Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
İKİ kişilik ATV aracında İKİ KİŞİ binerse KİŞİ BAŞI tur bedeli (Saat=09:00, 11:00, 13:00, 16:00 )
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
06/10/2022-30/11/2022
225 TL
(15-15) 169 TL
(15-15) 169 TL
(15-15) 169 TL
(15-15) 169 TL
(15-15) 169 TL
TEK kişilik ATV aracında BİR KİŞİ binerse TEK KİŞİ tur bedeli (Saat=09:00, 11:00, 13:00, 16:00 )
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
06/10/2022-30/11/2022
380 TL

Fiyata Dahil Olanlar

 • Otellerden alınma servisi,
 • Ofis önünden 4X4 araçlarla parkur başına gidiş servisi,
 • Sigorta bedeli,
 • Profesyonel rehber ücreti,
 • Tur bedeli,
 • Ofisden otele dönüş servisi,

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • İstenirse tur esnasında yapılan çekimden alınan kaset bedeli konuğa aittir.
 • Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler tur çıkış noktasında satılmaktadır.
 • Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler kahvaltı ve 5 çayı ücretlidir.
 • Geç kalan bir yolcunun tur çıkış noktasına ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır.

Partner kuruluşumuzun Turizm Bakanlığı’ndan alınan "Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Belgesi" ne de sahiptir. Tüm rehberler özel sertifikaya sahip olup, yüksek deneyimlere sahiptir. Tur öncesi tüm herkeze Profesyonel ATV Eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir. 16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV kullanabilir. TURUN SÜRESİ 1 SAATDİR ve 15 km süren , 4 tekerlekli motorsikletlerle yapılan bu bol çamurlu ve heyecanı bol bir aktivitedir. Araba kullanmayı bile bilmeniz gerekmiyor. Kısa bir birifing sonrası ve bir kaç kilometre sonrasında araca iyice alıştığınızı farkediyorsunuz. Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.

Tur Programı

ATV ; direksiyon kontrollü, iki veya tek kişinin bindiği, tek kişinin rahatlıkla kullanılabildiği çılgın eğlenceli bir arazi aracıdır. ATV dört tekerlekli, düşük seyahatlerinizde bir araçdır. Direksiyon kontrolünün rahatlığından dolayı yeni veya ilk defa kullananlar dahi herkez kullanabilir. ATV (quad bisiklet) otomatik şanzımanından dolayı ilk başlayanlar için dahi kolaydır. Turlarda toz içinde gitmek garantilidir. Tura başlarken var olan renginiz kesinlikle tur bitiminde farklı olacaktır. Dolayısıyla geziye uygun rahat bir kıyafetle tura katılmanız daha iyi olacaktır.

Tur parkurları özel izinlerin alındığı "kapalı yol" durumundadır. Güvenlik donanımları sağlanmış her binicinin kendi ATV 'si olacaktır. ATV kullanım yaşı ise 16 dır. Daha küçükler kullanamaz.

Tur programında belirtilen saatlere göre rezervasyon yapılır. Safari sırasında ilk olarak kullanılacak ekipmanın tanıtımı yapılır. Ekipmanlar gruba dağıtılır. Eğitmenler tarafından verilen 15 dakika teorik ve 15 dakika araç üzerinde pratik eğitimden sonra program başlar. Öncü ve artçı rehberler önderliğinde 1 saat sürecek ATV safari turunun heyecanı hepimizi sarar. Adrenalin dolu ATV Safari turu sırasında zorlu tepeleri aşacak, dere yataklarından geçecek, çamura batacaksınız.

Hem kendinizin, hem ATV'nin sınırlarını zorlayacaksınız. Amaç tamamen doğal olan orman içi parkurumuzda yer alan dere ve çamur geçişleri, dik iniş ve çıkışlar, dar patikalar ve yangın yollarını kullanarak güvenli bir şekilde parkuru tamamlamaktır. Bu yorucu ama keyifli safarinin ardından  özenle hazırlanmış menülerimizden faydalanabilirsiniz.

Tatil içinharika bir yer olan , doğayı ve kültürü hala koruyan Fethiye/Ölüdeniz’de ATV ile tura katılmak harika bir seçenektir. Deneyimli rehberler eşliğinde yapılan , tur öncesinde sabah teorik ve pratik eğitim alınıyor. Sonra rehberler ve uçucu yolcular ; gerekli malzemeleri alıp ATV'lere binerek Hisarönü'ndeki toplanma yerinin yolunu tutuyorlar. Toprak yoldan ulaşım 20 dakika sürüyor.

Burada ATV'lere biniliyor. Rehberler tura katılan konuklara son olarak nelere dikkat etmesi ile yapmaması gerekenler noktaları anlatıyor. Ardından startın verilmesi ile tura başlanıyor..

Müthiş bir heyecan duyuluyor ama kısa süre sonra heyecan yerini Kayaköy ve çevresindeki ormanlık arazinin doyumsuz manzarası eşliğinde ki müthiş bir keyife bırakıyor. Birbiri arkasına gelen ATV' ler ile bir anda ortalık harika bir safariye dönüşüyor. Tur sonunda istinasız konukların yüzünde mutluluk gülücüklerine rastlanıyor.

Ulaşım

 

Tur Hareket Saati :

09:00 , 12:00 , 15:00 (Günde üç çıkış)

İletişim:

Ofis ………….. : 0252 612 00 39

Mail …………….: info@mymavitur.com

Yolcu Alınacak Duraklar:

ATV Quad Turu için ; tüm konuklarımızı aşağıdaki noktalardan alıp, tur bitiminde tekrar aynı yere ÜCRETSİZ OLARAK bırakıyoruz. Fethiye içinde SERVİS NOKTALARI aşağıdadır. 

 1. Fethiye Merkez,
 2. Hisarönü,
 3. Ölüdeniz Bölgeleri ile
 4. Fethiye Otogar içinde yer alan Mymavitur Merkez Ofisi'nin

önünde yapılmaktadır.

İletişim

© 2022